objednávka

Masáže

Nově jsem si pro Vás osvojila techniku OHASHIATSU

Jedná se masáž celého těla, kdy klient je oblečen v pohodlném oděvu (legýny + tričko) a leží na zemi na podložce. Pomocí hmatů a tlaků se propojují dráhy meridiánů v celém těle a tím dochází k harmonizaci celého organismu a vyrovnání toků energie jing a jang.


Co to jsou meridiány?


Je to pojmenování drah-proudů uvnitř našeho těla, které odpovídají za tok energie od orgánu k orgánu.Mají vliv jak na psychickou tak i fyzickou kondici. Pokud je tok energie v meridiánech v rovnováze, cítíme se i my v harmonii.

MeridiányAjurvédská masáž

Jedná se o relaxační masáž panenským olejem, která:

 • posiluje imunitu a nervový systém
 • zlepšuje funkci pohybového aparátu
 • podporuje látkovou výměnu
 • pozitivně ovlivňuje stav pokožky

Tato luxusní masáž se provádí od kořínků vlasů až po špičky prstů a trvá dvě hodiny.

Klasická masáž zad a šíje

Klasická masáž zad a šíje

Při masáži v sedě Vám promasíruji hrudní páteř a celkově uvolním šíji. Vleže na lehátku pomocí horkých kamenů nahřeji svalstvo šíje a provedu celkovou masáž zad se zaměřením na nejproblematičtější místa. Páteř Vám zregeneruji Breussovo technikou, která významným způsobem uvolňuje a vyživuje meziobratlové ploténky. Na závěr si ještě užijete relaxaci s horkými kameny. V případě, že máte obavy z bolesti a dotyků, můžeme začít pouze s Breussovou masáží páteře, která je jemná, citlivá a energická, a výrazně uvolňuje tělesné a duševní blokády.

Indická masáž hlavy

Tato masáž napomáhá při bolestech hlavy, nespavosti a působí velmi relaxačně. Vykonává se společně s masáží obličeje panenským olejem.


Indická masáž hlavyMasáž obličeje panenským olejem

Tento druh masáže působí blahodárně nejen na obličej, ale i na celý nervový systém. Stejně tak pomáhá oddálit proces stárnutí.

Masáž obličeje panenským olejem

Reflexní uvolnění krční páteře

Reflexní uvolnění krční páteře

Masáž je prováděna speciálními tlaky palce. Nejdříve probíhá masáž v sedě reflexním uvolněním plosek nohou a stimulací reflexních bodů na krku. Následuje reflexní masáž zad na lůžku.

Lymfatická masáž těla

Jedná se o speciální hmatovou techniku vyznačující se lehkostí malého tlaku. Je vhodná pro:


 • pocit těžkých nohou
 • celulitidu
 • migrény
 • detoxikaci organismu
 • špatnou náladu a nedostatek jemného dotyku

Po tomto druhu masáže není vhodné zatěžovat organismus, proto se doporučuje až po ukončení fyzické aktivity!!!

Více zde.Masáž olejem z konopí

Masáž konopným masážním olejem má bohaté účinky, je vhodná např. při:

 • problémech s lupénkou
 • revmatických či artritických obtížích
 • suché, popraskané kůži
 • celulitidě
 • popáleninách od slunce
 • bolesti kloubů, svalů

Baňkování

Baňkování je velmi stará metoda používaná na onemocnění a problémy pohybového aparátu. Při této terapii se přikládají skleněné baňky, v nichž vytvoříme podtlak. Tím se postižené místo prokrví, zahřeje. Pracuji i se silikonovými baňkami, kterými tahem promasírovávám postižené místo. Baňkování je úžasná technika, která pomůže i od bolestí kloubů, migrény nebo např. astmatu.


Synergická reflexní terapie

Synergická reflexní terapie je samostatný léčebný koncept, vyvinutý pro léčbu a prevenci neurologických a ortopedických nemocí. Je to léčba podpůrná a jedná se o manuální terapii sdružující následující techniky: měkké techniky, akupresura, masáž reflexních zón, manipulace a mobilizace. Přínosem je celkové zmírnění svalového napětí.

Kineziotaping, lymfotaping

Kineziotaping-kineziologické tejpování

V současné době zažívá tato technika bouřlivý nárůst ve všech oblastech sportu, regenerace a rehabilitace. Kineziotaping je vhodný jako prevence u sportovců, ale je velice funkční při doléčení po ůrazech, operacích, či k udržení odblokovaného místa. Různými korekcemi odlehčují tejpy svalovou zátěž. Vynikajících výsledků se dosahuje při bolestech velkých kloubů.


Doporučuji i jako podpůrnou techniku při:
 • bolestech karpálních tunelů
 • bolestech křížokyčelního kloubu
 • při otocích (lymfotapy)
 • v těhotenství - tvrdnutí bříška, zácpa
 • syndromu tenisového/golfového lokte

V praxi používám tejpy značky TEMPEX. Vyvolávají minimálně alergické reakce, mají strukturu kůže a při správném zacházení drží až 10 dní.


Účtuji si za 1 cm použitého tejpu 2,- Kč. Mám výběr z 10 barev.

Aplikace kinesiologických tejpů při bolestech křížokyčelního kloubu

Aplikace kinesiologických tejpů při bolestech křížokyčelního kloubu


Tejpování při bolestech zad

Tejpování při bolestech zad

Lymfotaping při otocích

Lymfotaping při otocích


Tejpování v těhotenství proti tvrdnutí bříška, zácpě

Tejpování v těhotenství proti tvrdnutí bříška, zácpěZábalové techniky

Anticelulitidová masáž + ozónové nebo skořicové zábaly

Celulitida - pomerančová kůže je považována především za kosmetický problém, který trápí více či méně 90% žen. Je důsledkem nesprávné životosprávy, užívání antikoncepce, špatného pitného režimu. Tělo je zanášeno toxiny, které není lymfatický systém schopen vyloučit. Důsledkem jsou změny podkožního tukového vaziva.


Co nabízím jako pomoc proti celulitidě?

V první řadě doporučuji manuelní lymfodrenáž, čímž se z organismu odplaví toxické látky, které zpomalují metabolismus. Lymfatická masáž zlepšuje mikrocirkulaci lymfatického a žilního systému a působí příznivě i na nervový systém. Při větším rozsahu a vyšším stádiu celulitidy provádím anticelulitidovou masáž při které jsou hmaty intenzivnější a potom následuje masáž skořicovým nebo ozónovým krémem a zábal do folie. Nelze očekávat změnu po třech až pěti procedurách! Výrazné výsledky je možno zaznamenat po 10 a více návštěvách. Doporučuji i domácí ošetření kartáči nebo různými rukavicemi + pohyb + pitný režim.

Podle rozsahu celulitidy by měla být alespoň 2x ročně aplikace 10-15 kúr za sebou !!! Při zakoupení 10 kúr sleva na každou aplikaci 100 Kč.

Parafínová lázeň a zábal

Parafínová lázeň a zábal kombinuje zdravotní i estetické účinky. Aplikuje se na oblast páteře, kloubů a svalů. Působí jako mini sauna a využívá se k hloubkovému prohřátí, které vyvolává uvolnění svalových spazmů, urychlení metabolismu a zvyšuje odolnost organismu. Aplikace lokálního tepla se doporučuje zejména při problémech pohybového systému, např. po úrazech, při artróze, tenisovém lokti a také všude tam, kde teplo přináší úlevu od bolesti.


Parafínová lázeň a zábal


Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou a nohou. Docílí zpevnění nehtů, omlazení pokožky a dojde k uvolnění ztuhlého zápěstí a drobných kloubů, ke kterému dochází např. při práci na počítači.

Rašelinové zábaly

Zábaly se provádí aplikací jednorázových plátů rašeliny přiložených na tělo klienta. Plát je prohřátý na 40-45°C a tuto teplotu si udrží po celou dobu procedury - cca 20 min. prohřátím se urychlují metabolické procesy v těle a zároveň se uvolňují z rašeliny léčivé minerální látky.


Tato procedura se doporučuje při:

 • bolestech kloubů a páteře
 • artróze
 • svalové bolesti
 • poruchách krevního oběhu a látkové výměny
 • bolestivých chronických stavech revmatického původu

K zábalům se používá rašelina pouze ze schválených přírodních léčivých zdrojů, které se těží v oblastech přírodních léčivých pramenů. Obsahuje huminové kyseliny a lipidy, ale také pryskyřici a přírodní minerály, které jsou tělem pohlcovány až 16x intenzivněji než látky syntetické a mají výraznější účinek na celý organismus. Zábal je vhodné aplikovat před masáží nebo i samostatně.Nabídka produktů