objednávka

Masáže

Ajurvédská masáž

Jedná se o relaxační masáž panenským olejem, která:

 • posiluje imunitu a nervový systém
 • zlepšuje funkci pohybového aparátu
 • podporuje látkovou výměnu
 • pozitivně ovlivňuje stav pokožky

Tato luxusní masáž se provádí od kořínků vlasů až po špičky prstů a trvá dvě hodiny.


Reflexní uvolnění krční páteře

Klasická masáž zad a šíje

Reflexní uvolnění krční páteře

Při masáži v sedě Vám promasíruji hrudní páteř a celkově uvolním šíji. Vleže na lehátku pomocí horkých kamenů nahřeji svalstvo šíje a provedu celkovou masáž zad se zaměřením na nejproblematičtější místa. Páteř Vám zregeneruji Breussovo technikou, která významným způsobem uvolňuje a vyživuje meziobratlové ploténky. V případě, že máte obavy z bolesti a dotyků, můžeme začít pouze s Breussovou masáží páteře, která je jemná, citlivá a energická, a výrazně uvolňuje tělesné a duševní blokády.

Indická masáž hlavy

Tato masáž napomáhá při bolestech hlavy, nespavosti a působí velmi relaxačně. Vykonává se společně s masáží obličeje panenským olejem.


Reflexní uvolnění krční páteřeBaňkování

Baňkování je velmi stará metoda používaná na onemocnění a problémy pohybového aparátu. Při této terapii se přikládají skleněné baňky, v nichž vytvoříme podtlak. Tím se postižené místo prokrví, zahřeje. Pracuji i se silikonovými baňkami, kterými tahem promasírovávám postižené místo. Baňkování je úžasná technika, která pomůže i od bolestí kloubů, migrény nebo např. astmatu.


Reflexní uvolnění krční páteře

Reflexní uvolnění krční páteře

Reflexní uvolnění krční páteře

Masáž je prováděna speciálními tlaky palce. Nejdříve probíhá masáž v sedě reflexním uvolněním plosek nohou a stimulací reflexních bodů na krku. Následuje reflexní masáž zad na lůžku.

Lymfatická masáž těla

Jedná se o speciální hmatovou techniku vyznačující se lehkostí malého tlaku. Je vhodná pro:


 • pocit těžkých nohou
 • celulitidu
 • migrény
 • detoxikaci organismu
 • špatnou náladu a nedostatek jemného dotyku

Po tomto druhu masáže není vhodné zatěžovat organismus např. cvičením nebo fyzickou prací. Ideální je dopřát si odpočinek.

Více zde.


Kineziotaping, lymfotaping

Kineziotaping-kineziologické tejpování

V současné době zažívá tato technika bouřlivý nárůst ve všech oblastech sportu, regenerace a rehabilitace. Kineziotaping je vhodný jako prevence u sportovců, ale je velice funkční při doléčení po ůrazech, operacích, či k udržení odblokovaného místa. Různými korekcemi odlehčují tejpy svalovou zátěž. Vynikajících výsledků se dosahuje při bolestech velkých kloubů.


Doporučuji i jako podpůrnou techniku při:
 • bolestech karpálních tunelů
 • bolestech křížokyčelního kloubu
 • při otocích (lymfotapy)
 • v těhotenství - tvrdnutí bříška, zácpa
 • syndromu tenisového/golfového lokte

V praxi používám tejpy značky TEMPEX. Vyvolávají minimálně alergické reakce, mají strukturu kůže a při správném zacházení drží až 10 dní.


Účtuji si za 1 cm použitého tejpu 2,- Kč. Mám výběr z 10 barev.

Aplikace kinesiologických tejpů při bolestech křížokyčelního kloubu

Aplikace kinesiologických tejpů při bolestech křížokyčelního kloubu


Tejpování při bolestech zad

Tejpování při bolestech zad

Lymfotaping při otocích

Lymfotaping při otocích


Tejpování v těhotenství proti tvrdnutí bříška, zácpě

Tejpování v těhotenství proti tvrdnutí bříška, zácpěDoplňková terapie

Parafínová lázeň a zábal

Parafínová lázeň a zábal kombinuje zdravotní i estetické účinky. Aplikuje se na oblast páteře, kloubů a svalů. Působí jako mini sauna a využívá se k hloubkovému prohřátí, které vyvolává uvolnění svalových spazmů, urychlení metabolismu a zvyšuje odolnost organismu. Aplikace lokálního tepla se doporučuje zejména při problémech pohybového systému, např. po úrazech, při artróze, tenisovém lokti a také všude tam, kde teplo přináší úlevu od bolesti.


Parafínová lázeň a zábal


Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou a nohou. Docílí zpevnění nehtů, omlazení pokožky a dojde k uvolnění ztuhlého zápěstí a drobných kloubů, ke kterému dochází např. při práci na počítači.